Iš Marijampolės atvirosios kolonijos vėl pasišalino nuteistasis, paskelbta jo paieška
Įvykiai ir kriminalas 12 11 2021 521 peržiūros

Iš Marijampolės atvirosios kolonijos vėl pasišalino nuteistasis, paskelbta jo paieška

Marijampolės pataisos namai informavo, ketvirtadienį atvirojoje kolonijoje patikrinimo metu pasigesta nuteistojo Deivido Gasparaneco (g. 1994 m.).

Kaip pranešė Kalėjimų departamentas (KD), skelbiama nuteistojo paieška. Turinčius informacijos apie D. Gasparaneco buvimo vietą prašoma pranešti telefonu 112.

Nuteistasis D. Gasparanecas iš atvirosios kolonijos pasišalina jau ne pirmą kartą. Lapkričio 8 d. buvo pranešta apie tai, kad iš atvirosios kolonijos spalio 21 d. savavališkai pasišalinęs šis nuteistasis buvo susektas Kalėjimų departamento (KD) Kriminalinės žvalgybos pareigūnų. Ieškomas nuteistasis buvo apsistojęs bute Vilniuje, tačiau, atvykus pareigūnams, D. Gasparanecas durų neatidarė. Teko kviesti policijos pareigūnus, veržtis į butą, kad besislapstantis nuteistasis būtų sulaikytas ir grąžintas į pataisos įstaigą. Kalėjimų departamentui šioje sulaikymo operacijoje talkino Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.


ELTA

„Sodra“: vis daugiau pensinio amžiaus sulaukusių žmonių tebedirba
„Sodra“: vis daugiau pensinio amžiaus sulaukusių žmonių tebedirba

Minint Pagyvenusių žmonių dieną, dalijamasi 5 faktais apie dirbančius pensininkus

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта