JAV atsirado prieš aštuonerius metus dingęs berniukas
Įvykiai ir kriminalas 05 04 2019 967 peržiūros

JAV atsirado prieš aštuonerius metus dingęs berniukas

JAV Kentukio valstijoje galimai atsirado prieš aštuonerius metus dingęs berniukas. DNR tyrimas padės išsiaiškinti, ar tai tikrai Timmothy'is Pitzenas iš Auroros Ilinojuje, kuris būdamas šešerių dingo 2011 metų gegužę.

Anot žiniasklaidos, motina vaiką buvo pasiėmusi su savimi į iškylą. Praėjus dviem dienoms po to, kai jie paliko namus ir tėvą, moteris buvo rasta negyva viešbutyje. Ji nusižudė ir paliko raštelį, kuriame teigiama, kad Timmothy'is yra saugus pas žmones, kurie juo rūpinasi, tačiau jo esą niekas neras, skelbė CNN. Buvo pradėta berniuko paieška, tačiau ji nebuvo sėkminga.

Timmothy šeima niekada nesiliovė jo ieškojusi, pirmiausiai tėvas niekuomet nebuvo praradęs vilties. Gyventojai netoli nuo sienos su Ohajo valstija esančiame Niuporto mieste Kentukyje dabar atkreipė dėmesį į paauglį, staiga pasirodžiusį gatvėje.

Jo veidas buvo sužalotas, jis atrodė išsigandęs. Vaikas susistabdė automobilį ir paprašė pagalbos, pasakojo viena gyventoja vietos stočiai WCPO. 

Paauglys policijai sakė pabėgęs iš vieno motelių, kur jį ilgus metus laikė du pagrobėjai, ir tiltu perbėgęs į Kentukį.

ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта