Sicilijoje išsiveržus Etna ugnikalniui, uždarytas Katanijos oro uostas
Pasaulyje 07 07 2021 286 peržiūros

Sicilijoje išsiveržus Etna ugnikalniui, uždarytas Katanijos oro uostas

Italijos Sicilijos saloje vėl išsiveržus Etnos ugnikalniui, nutrauktas į pietus nuo vulkano esančio Katanijos didmiesčio oro uosto darbas.

Tūpimo ir kilimo takai padengti pelenais ir todėl uždaryti, trečiadienio rytą pranešė oro uostas. Priešpiet čia lėktuvai negalėjo nei kilti, nei leistis.

Etna jau praėjusiomis savaitėmis ne kartą išsiveržė. Tačiau pranešimai apie didesnę žalą ar nukentėjusius žmones yra reti.

Pasak Nacionalinio geofizikos ir vulkanologijos instituto (INGV), Etna praėjusiomis dienomis lava ir pelenais spjaudėsi pirmiausiai iš kraterio pietrytinėje pusėje. Pavienes erupcijas ekspertai registravo šiaurės rytinėje pusėje. Daugiau kaip 3 300 metrų aukščio kalno pelenų debesis, anot pranešimo, matuojant pagal jūros lygį, į dangų kilo 5-10 km.

СТЕНД РАЗВАЛ-СХОЖДЕНИЕ.
РЕМОНТ ПОДВЕСКИ.
Тел. 8 658 00414, Евгений.

Подробнее

 

ELTA

EPA-ELTA nuotr.

Pirmadienį šaukiamas VGT posėdis: reaguoja į Rusijos paskelbtą mobilizaciją
Pirmadienį šaukiamas VGT posėdis: reaguoja į Rusijos paskelbtą mobilizaciją

Kaip teigė prezidento patarėjas Ridas Jasiulionis, Valstybės gynimo tarybos metu bus svarstoma saugumo situacija regione bei paramos Ukrainai priemonės

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта