Vilniečiai iš Baltarusijos kontrabanda gabeno balandžius ir sniegenas
Įvykiai ir kriminalas 20 01 2020 793 peržiūros

Vilniečiai iš Baltarusijos kontrabanda gabeno balandžius ir sniegenas

Per Lavoriškių punktą iš Baltarusijos grįžtantys vilniečiai mašinos bagažinėje ir po drabužiais slėpė tris balandžius ir dvi sniegenas.

Sekmadienio naktį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių kontrolės punkte VSAT pareigūnai tikrino iš Baltarusijos įvažiavusį automobilį „VW Touran“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Jį vairavo 64-erių Vilniaus gyventojas. Kartu vyko 61-erių vyras, irgi vilnietis. Abiejų keliautojų ir automobilio dokumentai, kaip skelbiama VSAT pranešime, buvo tvarkingi.

Kontrolę vykdę pasieniečiai ir muitininkai tarp kitų daiktų automobilio bagažinėje rado kartoninę dėžutę. Vairuotojo buvo paprašyta ją atidaryti. Paaiškėjo, kad pakuotėje buvo gyvas balandis.Muitininkai ir VSAT pareigūnai patikrino ir abu vilniečius. Paaiškėjo, kad jie po viršutiniais drabužiais slėpė dar po du gyvus sparnuočius – du balandžius ir, anot muitininkų, dvi pušines sniegenas.

Сантехнические работы: установка, ремонт смесителей, сливов в кухне, ванной комнате.
Сборка мебели.
+370-656-06031

Подробнее

Šį kontrabandos gabenimo atvejį tiria muitinės pareigūnai. Paukščiai saugomi narvuose, Lavoriškių punkte.

ELTA

Informuoja UAB „Visagino būstas“
Informuoja UAB „Visagino būstas“

Ieškomas buto, esančio Partizanų g. 12, savininkas (arba butą prižiūrintis asmuo).

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта