„Huawei“ pristatė savo operacinę sistemą
IT naujenos 09 08 2019 838 peržiūros

„Huawei“ pristatė savo operacinę sistemą

Kinijos technologijų milžinas „Huawei“ penktadienį pristatė savo operacinę sistemą (OS) „HongMeng“, kuria gali tekti pasinaudoti, jei bendrovė praras prieigą prie „Android“ OS dėl tebevykstančio JAV ir Kinijos prekybos karo.

„HongMeng“ sistema, kuri kinų kalba reiškia „harmonija“, vieno „Huawei“ vadovų Richardo Yu teigimu, „atneš į pasaulį daugiau patogumo ir harmonijos“.

Ilgai laukta OS, manoma, bus būtina „Huawei“ išlikimui rinkoje, nes Vašingtonas jau įvedė draudimą JAV bendrovėms tiekti įrangą kinų milžinui, o tai reiškia, kad „Huawei“ gali netekti ir „Android“ OS.

Pasak R. Yu, „HongMeng“ bus saugi, „į ateitį orientuota OS“, kuri esą visiškai skirsis nuo „Android“ ir „iOS“ sistemų.

Naujoji OS šiemet bus įdiegta kai kuriuose išmaniuosiuose „Huawei“ įrenginiuose, o per trejus metus „HongMeng“ OS turinčių įrenginių asortimentas bus dar labiau išplėstas.

„Jei klausiate, kada mes ją įdiegsime į išmaniuosius telefonus, mes tai galime padaryti bet kada“, – sakė R. Yu, tvirtindamas, kad „Huawei“ visgi norėtų naudoti „Android“ OS, kurį esą yra suderinama su „HongMeng“.

„Tiesa, jei negalėsime naudoti „Android“, galime iškart pereiti prie „Harmonijos“, – tikino R. Yu.

„Huawei“ yra laikoma lyderiu naujos kartos 5G ryšio rinkoje. Bendrovė taip pat yra antra didžiausia išmaniųjų telefonų gamintoja pasaulyje, nusileidžianti tik korėjiečių „Samsung“.

Tebevykstant JAV ir Kinijos prekybos karui, dėl saugumo sumetimų JAV prezidentas Donaldas Trumpas „Huawei“ įtraukė į juodąjį sąrašą. Tai reiškia, kad JAV įmonės negalės tiekti technologijų „Huawei“, taip pat viešosioms Jungtinių Valstijų įstaigoms draudžiama sudaryti sandorius su kinų milžinu.

Ketvirtadienį tokius JAV veiksmus Pekinas pavadino „piktnaudžiavimu valstybės galia“.

ELTA

Laisvų žmonių muzika festivalyje „Visagino country“!
Laisvų žmonių muzika festivalyje „Visagino country“!

Po žvaigžėtu rugpjūčio dangumi, susitinka ir šėlsta seni draugai, kantri fanai, geros muzikos gerbėjai ir atlikėjai

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта