Atėnų Akropolis vėl atidarytas lankytojams
Pasaulyje 18 05 2020 266 peržiūros

Atėnų Akropolis vėl atidarytas lankytojams

Graikija pirmadienį atidarė lankytojams Atėnų Akropolį ir kitas po atviru dangumi esančias archeologines vietoves šalyje, kurios dėl saugumo buvo uždarytos beveik du mėnesius.

Nedidelė grupė lankytojų ir reporterių pirmadienį susirinko Atėnų Akropolyje – visame pasaulyje žinomos ir labiausiai Graikijoje lankomos archeologinės vietos.

„Niekada nematėme Akropolyje tiek mažai žmonių. Tai lyg privatus apsilankymas“, – teigė su vyru atėjusi moteris rusė, gyvenanti Atėnuose penkerius metus.

Tarp pirmųjų Akropolio lankytojų buvo ir Graikijos prezidentė Katerina Sakellaropoulou, kultūros ministrė Lina Mendoni, žurnalistai, darbuotojai ir keli turistai.

Lankytojai raginami dėvėti apsaugines veido kaukes ir prašoma laikytis pusantro metro atstumo nuo kitų žmonių.

Автосервис предлагает качественный кузовной ремонт легковых автомобилей и автомобили в аренду:

-сдаём легковые автомобили в аренду от 8 до 20 евро в сутки с НДС;
UAB”Romirlita”, tel.8-68554558 -Роман, romirlita@mail.ru

Подробнее

Dėl koronaviruso pandemijos Akropolis buvo uždarytas nuo kovo 23 dienos. Pernai šiame žymiame objekte apsilankė 2,9 mln. žmonių.

Graikija mažiau nukentėjo nuo koronaviruso infekcijos nei dauguma kitų Europos šalių. Šalyje nuo infekcijos mirė 163 žmonės.


ELTA

Gamybos įmonė siūlo darbą
Gamybos įmonė siūlo darbą

Įmonė ieško buhalterės ir pardavimo vadovo/marketingo specialisto

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта