Dėl koronaviruso visoje Italijoje paskelbtas karantinas
Pasaulyje 10 03 2020 174 peržiūros

Dėl koronaviruso visoje Italijoje paskelbtas karantinas

Visoje Italijoje – apie 60 mln. gyventojų turinčioje šalyje – vėlai pirmadienį paskelbtas karantinas, vyriausybei stiprinant pastangas pažaboti naujojo koronaviruso protrūkį šalyje.

Italijoje koronavirusas nusinešė jau 463 žmonių gyvybes, o dar daugiau kaip 9 000 gyventojų juo užsikrėtė.

Siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą Italijoje, šalyje bus taikomos griežtos karantino priemonės. Gyventojams nurodyta būti namuose ir vengti visų nebūtinų kelionių. Remiantis pirmadienio vakarą Italijos vyriausybės pasirašytu dekretu, apribojimai šalyje galios iki balandžio 3 d.

Nuo antradienio Italijos gyventojų judėjimas bus stipriai ribojamas. Keliauti leidžiama tik esant būtinybei – esant labai skubiems darbiniams reikalams, su sveikata susijusioms ir šeiminėms priežastims. Tačiau žmonės, kuriems nustatytas COVID-19, negali išeiti iš namų dėl jokios priežasties.

Visi asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas ar kvėpavimo takų ligų simptomai, primygtinai raginami būti namuose ir riboti socialinius ryšius, įskaitant ir su gydytojais.

Dekretas draudžia bet kokių formų susibūrimus viešose vietose ar vietose, atvirose visuomenei. Šalyje atšaukti visi sporto renginiai, tačiau leidžiama rengti tarptautinių institucijų organizuojamus renginius, bet be žiūrovų juose.

Baseinai, spa, sporto salės ir sveikatingumo centrai taip pat turi nedirbti, visoje šalyje uždaryti skilinėjimo kurortai.

Делаю потолки, стены, полы. Клею обои, крашу стены. Ванные комнаты и туалеты
Тел. +37062729127

Подробнее

Be kita ko, siekiant paskatinti žmones neiti iš namų, barams ir restoranas leidžiama dirbti tik nuo 6.00 val. ryto iki 18.00 val. vakaro, o tarp lankytojų raginama palaikyti bent vieno metro atstumą. Uždaryti visi muziejai, kaip ir naktiniai klubai, kino teatrai, teatrai ir kazino, kurie buvo uždaryti jau praėjusį savaitgalį.

Uždarytos visos mokyklos ir universitetai, atšaukti visi egzaminai. Religinės institucijos liks atviros, kol jose bus įmanoma palaikyti tarp žmonių vieno metro atstumą, tačiau tokios ceremonijos, kaip santuoka ir laidotuvės, – uždraustos.

Pasak Italijos premjero Giuseppės Contės, šiomis griežtomis priemonėmis siekiama apsaugoti labiausiai pažeidžiamus žmones.

Italija yra labiausiai po Kinijos nuo koronaviruso nukentėjusi šalis. Nuo sekmadienio patvirtintų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius išaugo 24 proc.

ELTA

Patvirtintas keturioliktasis mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejis
Patvirtintas keturioliktasis mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejis

Pirmadienį Respublikinėje Panevėžio ligoninėje mirė koronavirusu infekuotas žmogus

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта