G. Landsbergis Briuselyje: TBT arešto orderis V. Putinui yra ne vien teisinis, bet ir moralinis pareiškimas
Pasaulyje 20 03 2023 508 peržiūros

G. Landsbergis Briuselyje: TBT arešto orderis V. Putinui yra ne vien teisinis, bet ir moralinis pareiškimas

Prieš pirmadienį Briuselyje, Belgijoje, vyksiančią ES Užsienio reikalų tarybą užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pasudžiaugė Tarptautinio Baudžiamojo Teismo sprendimu išduoti arešto orderį Vladimirui Putinui bei pažymėjo, kad ES susitarimas dėl bendro amunicijos pirkimo Ukrainai yra labai svarbus politinis signalas ir Ukrainai, ir ginklų pramonei, rašoma Užsienio reikalų ministerijos (URM) pranešime žiniasklaidai.

„Mes nuosekliai siekėme Specialaus Tribunolo tirti karo nusikaltimams Ukrainoje įsteigimo, todėl džiaugiamės Tarptautinio Baudžiamojo teismo išduotu arešto orderiu V. Putinui. Mes siekiame, kad teisiniai procesai pasiektų ne tik šių nusikaltimų vykdytojus, bet ir politinio lygmens žmones“, – prieš prasidedant URT sakė Lietuvos diplomatijos vadovas.

Ministras taip pat paragino tarptautinę bendruomenę sankcionuoti „Rosatom“.

Pirmadienį vyksiančioje URT ES užsienio reikalų ministrai aptars situaciją Ukrainoje, Rusijos atskaitomybę už padarytus karo nusikaltimus ir nusikaltimus žmogiškumui, Juodosios jūros grūdų iniciatyvos pratęsimą ir bendradarbiavimo su trečiosiomis šalimis dėl Rusijos agresijos globalių pasekmių klausimus. 

Перевозка + грузчики
Перевозка мебели, бытовой техники, стройматериалов, вещей и т.д.
Вывоз старой мебели, строительного мусора.
Вывоз мусора из квартир, дач, гаражей и подвалов.
Перевозка грузов длиной до 6 м, грузоподъемность до 2,5 т.
+370-622-31044.

Подробнее

Ministrai taip pat aptars bendradarbiavimo su Tunisu perspektyvas, migracijos srautų iššūkius ir galimą pagalbą šiai šaliai.

ELTA

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта