Labiausiai ieškomas Kolumbijos narkomafijos bosas perduotas JAV
Pasaulyje 05 05 2022 157 peržiūros

Labiausiai ieškomas Kolumbijos narkomafijos bosas perduotas JAV

Praėjus šešiems mėnesiams po sulaikymo, labiausiai ieškotas Kolumbijos narkomafijos bosas ir narkotikų kartelio „Clan del Golfo“ lyderis Dairo Antonio Úsuga, dar žinomas kaip Otonielies, išduotas JAV. Tai trečiadienį pranešė Kolumbijos prezidentas Ivánas Duque‘ė. „Šiandien triumfuoja teisėtumas, teisinis valstybingumas, valstybinė valdžia ir teisingumas“, - rašė jis tviteryje. Otonielį esą „galima prilyginti tik Pablui Escobarui“.

Otonielis buvo sulaikytas spalį savo slėptuvėje džiunglėse Urabos regione šalies šiaurės vakaruose ir atgabentas į sostinę Bogotą.

50-metis kaltinamas ne tik narkotikų prekyba, bet ir žudymais, turto prievartavimu, grobimais, sąmokslais ir nepilnamečių verbavimu. Niujorko pietų apygardoje jam pareikšti kaltinimai dėl narkotikų prekybos, jis įtrauktas į JAV kovus su narkotikais institucijos labiausiai ieškomų asmenų sąrašą. „Kai atliks šias bausmes, jis grįš į Kolumbiją, kad sumokėtų už nusikaltimus, kuriuos padarė mūsų šalyje“, - sakė I. Duque‘ė.

Автосервис предлагает качественный кузовной ремонт легковых автомобилей и автомобили в аренду:

-сдаём легковые автомобили в аренду от 8 до 20 евро в сутки с НДС;
UAB”Romirlita”, tel.8-68554558 -Роман, romirlita@mail.ru

Подробнее

„Clan del Golfo“, kuris į savo gretas pirmiausiai verbuoja buvusius dešiniųjų sukarintų grupuočių narius, laikomas vienu galingiausių Kolumbijos narkotikų kartelių – jam tenka atsakomybė už tonas kokaino kontrabandos į Vidurio ir Šiaurės Ameriką. Be to, kartelis susijęs su nelegalia kalnakasyba ir reketu, daugybe nužudymų.


DPA-ELTA

Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai
Lietuvos ir Estijos kariuomenių vadų susitikime aptarti ir bendri gynybos projektai

Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys susitiko su oficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Estijos kariuomenės vadu generolu leitenantu Martinu Heremu

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта