M. Salvinis pareikalavo „Moną Lizą“ iš Luvro Paryžiuje grąžinti į Italiją
Pasaulyje 14 03 2019 71 peržiūros

M. Salvinis pareikalavo „Moną Lizą“ iš Luvro Paryžiuje grąžinti į Italiją

Italijos vicepremjeras Matteo Salvinis juokais pareikalavo „Moną Lizą“ iš Luvro Paryžiuje grąžinti į Italiją. Spaudos konferencijoje Romoje, skirtoje renginiams 500-ųjų Leonardo da Vinčio mirties metinių proga, vidaus reikalų ministras pareiškė: „Aš informuoju, jog mes bendradarbiaujame su Prancūzijos ambasadoriumi, kad susigrąžintume „Moną Lizą“.

Tai būtų „patogiau“ visiems, kurie nori iš arti pamatyti garsųjį paveikslą, kalbėjo „Lega“ partijos vadovas. Ir tik tada pridūrė: „Užteks pokštauti - žinoma, kad mums nereikia naujų tarptautinių krizių“.

Italijos ir Prancūzijos santykiai jau daug mėnesių yra įtempti. To priežastys, be kita ko, yra ginčas dėl greitkelio tarp Šiaurės Italijos Turino miesto ir Liono Prancūzijoje, pabėgėlių priėmimo, taip pat nesutarimai dėl genijaus L. da Vinčio kūrinių paskolinimo jubiliejiniais metais. Vasarį Prancūzija po griežtos Italijos vadovybės kritikos prezidento Emmanuelio Macrono atžvilgiu atšaukė konsultacijų savo ambasadorių iš Italijos.

Renesanso menininkas L. da Vinčis 1452 metais gimė Italijoje, o 1519-aisiais mirė Prancūzijoje.

ELTA

„Swedbank“ skelbia audito išvadas - įtartinų klientų sąskaitos uždarytos
„Swedbank“ skelbia audito išvadas - įtartinų klientų sąskaitos uždarytos

„Swedbank“ paskelbė preliminarias „Forensic Risk Alliance“ (FRA) atlikto vidaus audito dėl galimo pinigų plovimo išvadas, kuriose sakoma, kad visų 50 patikrintų įtartinų banko klientų sąskaitos jau uždarytos

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта