O. Scholzas: V. Putinas turi suvokti, kad karo nelaimės
Pasaulyje 06 03 2023 528 peržiūros

O. Scholzas: V. Putinas turi suvokti, kad karo nelaimės

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turi suvokti, kad Ukrainoje netriumfuos. Tai interviu CNN pareiškė Vokietijos kancleris Olafas Scholzas.

„Mano galva, būtina, kad V. Putinas suprastų, jog ši invazija ir jo imperialistinė agresija nebus sėkminga ir kad jis turi išvesti savo karius“, – tvirtino O. Scholzas. Pasak jo, tik tokiu atveju būtų galima kalbėti apie taikos derybas.

Vokietijos kancleris nurodė manantis, kad Ukraina yra „pasirengusi taikai“. Paklaustas apie galimas sąlygas karui užbaigti, įskaitant praeityje Rusijos iškeltus reikalavimus dėl teritorinių nuolaidų, O. Scholzas pabrėžė, kad bet kokie panašūs sprendimai gali būti priimami tik dalyvaujant Kyjivui. „Mes už juos sprendimų nepriimsime. Mes juos palaikome“, – kalbėjo politikas.

Продам 4х комнатную квартиру площадью 106 кв м. 3 балкона. С дополнительным помещением в полуэтаже площадью также 106 кв м принадлежащее этой квартире есть план. Адрес Тайкос 6. Цена 80 000 Тел +37066138846

Подробнее

ELTA

Birželio 23 dieną susitikime VKC „Bangos“
Birželio 23 dieną susitikime VKC „Bangos“

Visagino savivaldybės administracijos informacija

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта