Prekybos įtampa tarp Jungtinių Valstijų ir Kinijos kilstelėjo aukso kainą
Pasaulyje 12 06 2019 63 peržiūros

Prekybos įtampa tarp Jungtinių Valstijų ir Kinijos kilstelėjo aukso kainą

Trečiadienio Azijos prekyboje padidėjo saugia investicija laikomo aukso kaina, o tai lėmė užsitęsusi nežinomybė dėl Kinijos ir Jungtinių Valstijų prekybos karo, praneša „Investing“.

Rugpjūčio mėnesio pristatymo ateities sandorių aukso kaina 7.15 val. Lietuvos laiku pakilo 0,3 proc., iki 1 335,75 JAV dolerio už Trojos unciją.

Kinijos ir JAV prekybinius santykius gaubianti nežinomybė toliau palaikė saugia investicija laikomo tauriojo metalo kainą.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pareiškė, kad jis gali padidinti tarifus Kinijos importui, jeigu prekybos derybose su Kinijos vadovu Xi Jinpingu šį menesį nepavyks pasiekti pažangos.

Xi Jinpingo atstovas nepatvirtino, ar Kinijos lyderis susitiks su D. Trumpu.

Prekeiviai laukia kito Federalinio atsargų banko (FED) susitikimo, kuris numatomas birželio 18-19 dienomis. Rinkose tikimasi, kad JAV centrinis bankas kitą savaitę nepakeis palūkanų normų, bet esama prognozių, kad prieš šių metų pabaigą jos visgi bus apkarpytos.

Lūkesčiai, kad FED gali sumažinti palūkanas taip pat sustiprėjo po gegužę paskelbtų silpnesnių nei tikėstasi JAV darbo rinkos rodiklių.

ELTA

Rusija įteikė Lietuvai notą dėl elektroninių vizų į Kaliningrado sritį
Rusija įteikė Lietuvai notą dėl elektroninių vizų į Kaliningrado sritį

Trečiadienį gauta Rusijos Federacijos nota, kurioje informuojama apie nuo liepos 1 dienos įsigaliosiančią naują vizų išdavimo tvarką į Kaliningrado sritį vykstantiems Lietuvos piliečiams

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта