Rusijoje degęs ginklų sandėlis beveik užgesintas, evakuoti tūkstančiai žmonių
Pasaulyje 06 08 2019 161 peržiūros

Rusijoje degęs ginklų sandėlis beveik užgesintas, evakuoti tūkstančiai žmonių

Antradienį paskelbta, kad per gaisrą Rusijos ginklų sandėlyje dingo vienas žmogus ir keli kiti žmonės buvo sužeisti. Du kariškiai buvo sužeisti skeveldrų, o į ligoninę iš viso išvežti 7 žmonės.Tūkstančiai per incidentą evakuotų gyventojų laukia, kol galės sugrįžti namo.

Pirmadienį netoli Ačinsko miesto Krasnojarsko krašte įsiliepsnojo šaudmenų sandėlis. Liudininkai socialiniuose tinkluose publikavo vaizdo įrašus, kuriuose matyti didžiulis juodų dūmų stulpas, kylantis virš miško. Sandėlis ne tik degė – sproginėjo ir ugnies apimtos šaudmenų atsargos.

Antradienį sprogimai buvo sustabdyti, vis dėlto gyventojams dar neleista grįžti namo – karinės pajėgos turės pasirūpinti paveiktų gyvenamųjų vietų išminavimu.

Gynybos ministro pavaduotojas Dimitrijus Bulgakovas teigė, kad į įvykio vietą atvažiavo 70 karininkų, kurie padės atlikti valymo darbus. Televizijos transliacijos metu jis teigė, kad incidentą, manoma, nulėmė „žmogiškoji klaida“.

Iš Ačinsko miesto ir gretimų teritorijų buvo evakuota daugiau nei 9 500 žmonių, kiti 6 000 išvykti nusprendė patys, teigė regiono vyriausybės pareigūnai.


ELTA

Svarbi informacija žemės mokesčio mokėtojams
Svarbi informacija žemės mokesčio mokėtojams

Informuojame, kad fiziniai ir juridiniai asmenys, Visagino savivaldybėje išsinuomoję valstybinę žemę pagal nuomos sutartis, bei valstybinės žemės sklypų naudotojai privalo sumokėti valstybinės žemės nuomos mokestį už 2019 m.

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта