Suomijos prezidentas: Erdoğanas tikino remsiąs šalies stojimą į NATO
Pasaulyje 09 06 2022 426 peržiūros

Suomijos prezidentas: Erdoğanas tikino remsiąs šalies stojimą į NATO

Suomijos prezidentas Saulis Niinistö interviu laikraščiui „Ilta-Sanomat“ pareiškė, jog Turkijos lyderis Recepas Tayyipas Erdoğanas jį tikino remsiąs šalies stojimą į NATO.

Pasak S. Niinistö, balandžio 4 d. įvyko ilgas pokalbis telefonu su R. T. Erdoğanu, kuriame, be kita ko, buvo svarstomos Suomijos prisijungimo prie Aljanso perspektyvos.

„Gana ilgos diskusijos pabaigoje jis pareiškė, jog jei jūs nuspręsite siekti NATO narystės, tai mes teigiamai į tai žiūrėsime“, - teigė Suomijos prezidentas.

Be to, Turkijos URM vadovas Mevlütas Çavuşoğlu pokalbyje su kolega iš Suomijos Pekka Haavistu jau gegužės mėnesį tikino, kad Ankara neblokuos Helsinkio paraiškos dėl stojimo į NATO.

Аренда автомобилей от 1 суток. Честный прокат авто.
Автомат/Механика.
Аренда авто без залога, лимита и ограничений.
Простое и быстрое оформление.
Tel.+370-633-88700, autovsgnuoma@gmail.com

Подробнее

Suomijos prezidentas konstatavo, jog Turkija yra neprognozuojama, bet jis tikisi, kad visi prieštaravimai bus pašalinti. Jis taip pat patvirtino, kad Suomija neatsiims savo paraiškos dėl stojimo į NATO.

ELTA

Nuoširdžiai užjaučiame Visagino savivaldybės merą Erlandą Galaguz ir jo šeimą
Nuoširdžiai užjaučiame Visagino savivaldybės merą Erlandą Galaguz ir jo šeimą

Diena tuščia kaip nupjauta pieva, kurioje galvą nuleidęs stovi liūdesys...

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта