V. Zelenskis: Zaporižios AE laikoma įkaite
Pasaulyje 28 03 2023 610 peržiūros

V. Zelenskis: Zaporižios AE laikoma įkaite

Rusija laiko Zaporižios atominę elektrinę įkaite. Tai pareiškė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, kurį cituoja „Sky News“.

Pasak valstybės vadovo, šio objekto saugumas galės būti užtikrintas tik tuomet, kai iš jo teritorijos pasitrauks visi rusų kariai. „Atominės elektrinės laikymas įkaite daugiau kaip metus neabejotinai yra pats blogiausias įvykis Europos ir viso pasaulio branduolinės energetikos istorijoje“, – pirmadienio vakarą savo tradiciniame vaizdo kreipimesi tvirtino Ukrainos lyderis.

Jis apibūdino Rusijos buvimą Zaporižios AE teritorijoje kaip „radiacinį šantažą“.

Rusijos kariuomenė šią elektrinę, įsikūrusią Ukrainos pietuose, užgrobė dar praėjusių metų kovą. Nuo tada Maskvos pajėgos ją ne kartą apšaudė, taip sukeldamos Europos ir viso pasaulio nuogąstavimus dėl ten galinčios kilti branduolinės katastrofos.

Krovinių pervežimas Visagine ir visoje Lietuvoje.
Užnešame ir išnešame daiktus, baldus, išvežame statybines ir kitas šiukšles ir t.t.
Tel.+370-628-14441, +370-625-45777
Грузовые перевозки по Висагинасу и всей Литве.
Заносим и выносим крупногабаритные вещи, вывозим строительный мусор и т.д. Тел. +370-628-14441, +370-625-45777

Подробнее

Pirmadienį V. Zelenskis Ukrainoje susitiko su Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) vadovu Rafaeliu Grossi. Jiedu, be kita ko, pasikalbėjo apie Zaporižios AE ir jos darbuotojų apsaugą.

ELTA

Birželio 23 dieną susitikime VKC „Bangos“
Birželio 23 dieną susitikime VKC „Bangos“

Visagino savivaldybės administracijos informacija

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта