Virtualioje ceremonijoje 78-ąjį kartą įteikti „Auksiniai gaubliai“
Pasaulyje 01 03 2021 150 peržiūros

Virtualioje ceremonijoje 78-ąjį kartą įteikti „Auksiniai gaubliai“

Virtualioje ceremonijoje jau 78-ąjį kartą įteikti „Auksiniai gaubliai“, kuriuose kasmet įvertinami geriausi metų filmai, TV laidos ir serialai.

Geriausiu draminiu filmu pripažintas „Nomadland“ (liet. „Klajoklių žemė“) – juosta apie marginalizuotus senosios kartos amerikiečius, klajojančius JAV vakaruose. Manoma, kad ši drama gali sulaukti pripažinimo ir „Oskarų“ ceremonijoje.

„Nomadland“ režisierė Chloe Zhao taip pat pelnė statulėlę už geriausią filmo režisūrą šiemet.

Tuo tarpu geriausio draminio serialo apdovanojimą susižėrė serialas apie britų karališkosios šeimos istoriją „The Crown“ („Karūna“).

Seriale princą Charlesą įkūnijęs Joshas O'Connoras buvo pripažintas geriausiu draminio serialo aktoriumi, o princesę Dianą vaidinusi Emma Corrin – geriausia draminio serialo aktore.

Apdovanojimo geriausio miniserialo ar televizijos filmo kategorijoje sulaukė ir Lietuvoje pamėgtas „The Queen's Gambit“ (liet. „Valdovės gambitas“), o pagrindinę serialo veikėją įkūnijusi Anya Taylor–Joy buvo pripažinta geriausia miniserialo ar televizijos filmo aktore.

Geriausiu draminio filmo aktoriumi pripažintas velionis Chadwickas Bosemanas už vaidmenį juostoje „Ma Rainey's Black Bottom“ (liet. „Ma Reinės „Black Bottom“ grupė“), o geriausia šios kategorijos aktore tapo Andra Day už pagrindinį vaidmenį filme „The United States vs Billie Holiday“.

Nuomojamos gamybinės ir sandėliavimo patalpos Karlų k., Pramonės g.
Arendos kaina - 1-2 Eur/кv. m.
Geras privažiavimas.
Galimybė pritaikyti įvairiai veiklai.
Daugiau informacijos - telefonu +370-620-78694.

Подробнее

Apdovanojimo geriausio komedijos ar miuziklo kategorijoje sulaukė „Borat Subsequent Moviefilm“ (liet. „Boratas. Vėlesnis kino filmas“), o filmo pagrindinį herojų Boratą įkūnijęs Sacha Baronas Cohenas pripažintas geriausiu komedijos aktoriumi.

Geriausia komedijos ar miuziklo aktore tapo Rosamund Pike už vaidmenį filme „I Care A Lot“.

Geriausiu antrojo plano aktoriumi buvo pripažintas Danielis Kalluya už judėjimo „Black Panther“ lyderio Fredo Hamptono įkūnijimą juostoje „Judas and the Black Messiah“.

Geriausio filmo užsienio kalba apdovanojimą pelnė filmas „Minari“ apie korėjiečių kilmės amerikiečių šeimą, kuri persikelia gyventi į Arkanzaso valstijos kaimišką regioną.


AFP-ELTA

UAB „Eldermonta“ vykdys apšvietimo modernizavimo darbus pėsčiųjų perėjose
UAB „Eldermonta“ vykdys apšvietimo modernizavimo darbus pėsčiųjų perėjose

Informuojame gyventojus, jog šiuo metu UAB „Eldermonta“, laimėjusi viešąjį pirkimą įgyvendinti priemonę iš programos „Darnaus judumo priemonių diegimas“, vykdo apšvietimo modernizavimo prie pėsčiųjų perėjų darbus žemėlapyje pažymėtuose vietose

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта