Vokietijos sveikatos apsaugos ministras mano, kad COVID-19 ribojimo priemonės galios ir žiemą
Pasaulyje 12 11 2020 195 peržiūros

Vokietijos sveikatos apsaugos ministras mano, kad COVID-19 ribojimo priemonės galios ir žiemą

Vokietijos sveikatos apsaugos ministras ketvirtadienį teigė manantis, kad COVID-19 ribojimo priemonės galios ir žiemą, o gyvenimas į normalias vėžes, tikėtina, gruodį ar sausį dar negrįš, net jei sumažėtų infekcijų skaičiai.

„Nemanau, kad šią žiemą vyks renginių su daugiau nei 10 ar 15 dalyvių“, – transliuotojui RBB sakė Jensas Spahnas, rašo agentūra „Reuters“.

Vokietijoje pastarąją parą fiksuoti 21 866 nauji COVID-19 atvejai, bendrą infekcijų skaičių padidinę iki 727 553. Aukų padaugėjo 215, iki 11 982, ketvirtadienį paskelbė Roberto Kocho institutas (RKI).

Kanclerė Angela Merkel pirmadienį susitiks su federalinių žemių vadovais aptarti, ar lapkričio 2 dieną įvesto dalinio karantino pakanka suvaldyti smarkų atvejų šuolį.

A. Merkel ketvirtadienį sakė, kad yra vilties teikiančių ženklų, jog netrukus bus pristatyta COVID-19 vakcina, tačiau įspėjo, kad tai gali užtrukti. Ji atsisakė pasakyti, ar šalis nuo gruodžio leis atsidaryti barams ir restoranams.

„Turime būti protingi, turime per 7 dienas iki 50 sumažinti 100 tūkst. žmonių tenkančių atvejų skaičių“, – sakė ji, paklausta, ar karantinas galėtų baigtis šį mėnesį. Infekcijų rodiklis šalyje šiuo metu siekia 139 atvejus, tenkančius 100 tūkst. gyventojų.

Teikiame ekskavatoriaus, buldozerio, savivarčio su manipuliatoriumi, negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas.
Atliekame visus žemės formavimo darbus, kasame, stumdome, nešiojame statybinę, žemės ūkio ar kitą negabaritinę tehniką.
Tel. 8-606-65048, 8-601-21483.

Подробнее

Dabartinis šalies karantinas yra kitoks nei pavasarį – atviromis išliko mokyklos ir darželiai, kad tėvai galėtų eiti į darbą ir taip būtų sumažinta žala ekonomikai, nors šiuo metu karantinuotis tenka bent 300 tūkst. mokinių ir 40 tūkst. mokytojų.

RKI vadovas Lotharas Wieleris ketvirtadienį taip pat sakė manantis, kad šiuo metu Vokietijoje įvestos priemonės galios dar kurį laiką, kadangi vakcinos pristatymas gali užtrukti, o taip pat tikėtina, kad kai kuriose šalies dalyse gali vėl prasidėti nekontroliuojamas COVID-19 plitimas.

L. Wieleris pridūrė, kad lėtėjantis infekcijos plitimas suteikia pagrindo atsargiam optimizmui, tačiau dar nėra aišku, ar padėtis ir toliau išliks tokia pati.


ELTA

Prezidentui netinka keli kandidatai į ministrus: I. Šimonytė neskuba ieškoti, kuo juos pakeisti
Prezidentui netinka keli kandidatai į ministrus: I. Šimonytė neskuba ieškoti, kuo juos pakeisti

Taip pat buvo apsikeista nuomonėmis apie tuos 7 kandidatus, su kuriais prezidentas ketina susitikti vėliau šią savaitę

-°С -%

Все авторские имущественные права и смежные права на размещенную на сайте news.tts.lt информацию принадлежат ЗАО "Telekomunikacinių technologijų servisas", если не указано иное.
Подробнее об использовании материалов сайта